AUTOCENTRUM VYSOČINA

Kariéra u nás

Pracovník čištění a údržby vozů

Pracovní náplň

  • renovace laku (rozleštění)
  • mytí vozidel
  • drobné opravy

Požadujeme

  • vyučen (nejlépe v technickém oboru)
  • řidičské oprávnění sk. B
  • dobrou manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

  • jistotu stabilní firmy
  • možnost seberealizace v atraktivním prostředí automobilů
  • zaškolení
  • mzdové ohodnocení závislé na výkonu (cca 14 až 17 tis.)
  • místo výkonu povolání Žďár nad Sázavou
  • předpokládaný nástup do zaměstnání po dohodě ihned

Kontaktujte nás!

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail servis@autocentrumvysocina.cz, nebo volejte na tel.: 774 304 058 – František Novotný.

Uchazeč odesláním odpovědi na pracovní nabídku dává ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje byly zpracovány a po dobu jednoho roku od odeslání uchovány v personální databázi společnosti AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o., za účelem náborového řízení na zaměstnání u uvedené společnosti. Poskytnuté osobní údaje nesmějí být bez souhlasu uchazeče předávány žádné třetí straně.

budova autocentra místnost místnost
AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.
U malého lesa 2432/16
591 01 Žďár nad Sázavou
Provozní doba:
po–čt 7.00–17.00 h
pá 7.00–15.00 h
mobil: 774 304 058
telefon: 566 523 216
e-mail: servis@autocentrumvysocina.cz