AUTOCENTRUM VYSOČINA

Kariéra u nás

AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.

Hledá pracovníka pro pozici:

Autoelektrikář

Pracovní náplň

  • diagnostika a opravy elektroinstalací vozidel
  • opravy osobních vozidel

Požadujeme

  • vyučen v oboru autoelektrikář nebo automechanik
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • velmi dobrou manuální zručnost
  • samostatnost, spolehlivost, chuť dál se zdokonalovat a učit v oboru
  • praxe je vítána, pokud jste však člověk, kterého tato práce baví není podmínkou

Nabízíme

  • jistotu stabilní firmy
  • možnost seberealizace v atraktivním prostředí automobilů
  • pravidelná školení, moderní diagnostické přístroje
  • mzdové ohodnocení závislé na výkonu (čistá mzda cca 27.000 až 35.000 Kč)
  • místo výkonu povolání Žďár nad Sázavou

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail servis@autocentrumvysocina.cz, nebo volejte na tel.: 774 304 058 pan František Novotný.

Uchazeč odesláním odpovědi na pracovní nabídku dává ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k tomu, aby jeho osobní údaje byly zpracovány a po dobu jednoho roku od odeslání uchovány v personální databázi společnosti AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o., za účelem náborového řízení na zaměstnání u uvedené společnosti. Poskytnuté osobní údaje nesmějí být bez souhlasu uchazeče předávány žádné třetí straně.

budova autocentra místnost místnost
U malého lesa 2432/16
591 01 Žďár nad Sázavou
Provozní doba:
po–čt 7.00–17.00 h
pá 7.00–15.00 h
mobil: 774 304 058
telefon: 566 523 216
e-mail: servis@autocentrumvysocina.cz