AUTOCENTRUM VYSOČINA

O nás

Informace o firmě

Vážení zákazníci,
vítejte ve firmě AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o., tedy prozatím alespoň na našich internetových stránkách.

Společnost AUTOCENTRUM VYSOČINA, byla založena v roce 2010 nejprve jako dceřiná firma zajišťující technické zázemí pro největšího prodejce vozů na Vysočině – Autobazar VYSOČINA s.r.o.

Vzhledem k velké poptávce zákazníků po kvalitním autoservisu ve Žďáru nad Sázavou, došlo k celkové přestavbě a vybudování nového moderního autocentra, které poskytuje kompletní služby motoristům, počínaje autoservisem, pneuservisem, odtahovou službou až po čištění interiérů vozidel. Další služby připravujeme v rámci poptávky a zkvalitňování služeb zákazníkům.

budova autocentra místnost vjezd do autocentra vysočina

Proč servisovat právě u nás?

Pracujeme nejen s nejmodernějším vybavením, ale také se zaměstnanci, kteří pravidelně absolvují odborná školení. Trváme na tom, aby kvalita a výsledky naší práce byly špičkové, rychlé, spolehlivé a lepší nebo minimálně konkurenceschopné značkovým servisům. Samozřejmě tyto služby jsou zákonitě o něco dražší, než servis u firem pochybného vzhledu a jednání nebo garážových kutilů, nicméně však stále o mnoho levnější než ve značkovém servise.

Pravdou je, že moderní automobil je velmi složitý mechanismus, jehož oprava a údržba opravdu není mnohdy jednoduchá. Zkušenosti a zručnosti oněch "garážníků" zde mnohdy nestačí a je potřeba jejich další vzdělávání. Nevědět a opravit představuje možná v tomto případě na první pohled výhodnější cenu, ale na pohled druhý můžete "prodělat" na takové opravě mnohem více, než jste původně ušetřili. Samozřejmě se najdou mechanici, kteří namítnou, že tohle jsou jen "marketingové tahy" a začnou vše rozebírat a opravovat. Někdy se to povede, někdy zase ne a vozidlo přestane po nějakém čase fungovat, což představuje nejen další náklady ale také ohrožení Vaší bezpečnosti.

Volba servisu a kvality náhradních dílů je výhradně na Vás, zákaznících. Postupujte však vždy obezřetně a při svém rozhodování nezohledňujte prosím jen cenu. Důležitá je také Vaše bezpečnost, jistota záruky a funkčnost vozu. Navíc pravidelná a prokazatelná údržba v kvalitním servisu zvyšuje cenu Vašeho vozu.

Michal Břečka, jednatel společnosti

budova autocentra místnost vjezd do autocentra vysočina
AUTOCENTRUM VYSOČINA s.r.o.
U malého lesa 2432/16
591 01 Žďár nad Sázavou
Provozní doba:
po–čt 7.00–17.00 h
pá 7.00–15.00 h
mobil: 774 304 058
telefon: 566 523 216
e-mail: servis@autocentrumvysocina.cz